• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/decorermimarlik/
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905326212313
 • https://www.instagram.com/decorermimarlik/
DéCORER MİMARLIK - 0532 621 23 13

  • DéCORER MİMARLIK
  • ARADIĞINIZ DUVAR KAĞIDI BURADA
  • GERÇEK İTALYAN
  • L'ITALIANO VERO
  • DUVAR KAĞIDI ALMAK İÇİN DOĞRU YERDESİNİZ
  • ZENGİN KOLEKSİYONLARIMIZ ZEVKİNİZE CEVAP VERECEK
  • KİŞİYE ÖZEL 3 BOYUTLU DUVAR KAĞITLARI...
  • Resim arşivimizden beğendiğiniz herhangi bir resmi,istediğiniz ölçüde sipariş verebilirsiniz.
  • İTALYAN D&C CORTE ANTICA
  • İTALYAN MİMARİSİNİN VAZGEÇİLMEZ KOLEKSİYONU
  • NEDEN BOŞ DUVARLARA BAKIYORUSUNUZ ?
  • www.decorermimarlık.com
  • L'ITALIANO VERO
  • www.decorermimarlik.com
KİDS (ÇOCUK ODASI)
Site Haritası

SIKÇA SORULAN SORULAR

SIKÇA SORULAN SORULAR; 

   DECORER MİMARLIK OLARAK;DUVAR KAĞIDI YAPTIRMA KONUSUNDA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN BİRÇOK DEFA AKLINA TAKILAN AMA BİR TÜRLÜ DOĞRU CEVABI BULAMADIĞI SORULARI UZUNCA ELE ALDIK.
  BU YAZIMIZI OKUDUKTAN SONRA NEDEN DUVAR KAĞIDI SORUSU YERİNE,KENDİNİZE NEDEN BOŞ DUVARLAR DİYE SORACAKSINIZ:)
 
   

SIKÇA SORULAN SORULAR

DUVAR KAĞIDI YAPTIRMAK ÇOK MU PAHALI?

Duvar kağıdı yaptırmak pahallı değildir. Burda belirleyici olan kullanım ve fayda süresidir. Boya ile kıyaslandığında, duvar kağıdında yakalayacağınız dokuyu, sıcaklığı başka bir malzemede bulamazsınız, Duvar kağıdının kullanım süresi boya kullanımına göre çok daha uzundur. Neden duvar kağıdı bölümünü ziyaret etmenizi öneririz.

DUVAR KAĞIDI NEDİR VE AVANTAJLARI NELERDİR?

Duvar kağıdı, iç mekanların duvarlarını kaplamak ve dekore etmek üzerine kullanılan bir iç dekorasyon materyalidir. 

Duvar kağıdının birçok avantajı vardır; 

• Uygulaması kolaydır, uygulama sırasında koku yapmaz. 

• Kullanım-fayda süresi uzundur, ekonomiktir. 

• Renk ve desen çeşitliliği sunar. 

• Uygulandığı mekana değer katar. 

• Kolay uygulanır, değiştirilebilir. 

• Hijyeniktir, kir ve leke barındırmaz, küf oluşturmaz. 

• Kolay temizlenir, silinebilir, renkleri solmaz.

DUVAR KAĞIDI UYGULAMASI KOLAY MIDIR?

Duvar kağıdı uygulama işlemi son derece kolaydır, ancak uygulamanın başarılı olması için doğru ürün seçiminin yapılması, ürünün özellik & uygulama tekniklerinin bilinmesi ve uygulamayı yapacak olan kişi veya firmanın seçimi oldukça önemlidir. Detaylı bilgi için lütfen mağaza yetkilisine danışınız.

DUVAR KAĞIDININ KULLANIM ÖMRÜ NE KADARDIR?

Duvar kağıtlarının ürün yapısına göre, yaklaşık olarak 10 – 15 yıl kullanabilirsiniz, burada süreci belirleyen kullanım koşulları ve ürün yapısıdır.

DUVAR KAĞIDI KULLANMAK SAĞLIKLI MIDIR?

Estetik ve tasarım unsurlarının yanında duvar kâğıtlarının dünyaca kabul görmüş teknik özellikler ve standartlara sahip olması, ürünlerin hem sağlık hem de kalite özelliklerini göstermektedir. Bu özellikler ve standartlar, ürünlerin etiketlerinde ve ürün kutularında yer alan özel semboller ile ifade edilir. 

DUVAR KAĞITLARINIZ BEBEK VE ÇOCUK ODALARINDA GÜVENLE KULLANILABİLİR Mİ?

Sitemizde sunulan duvar kağıtları su bazlı boya ve sağlığa zararsız materyaller kullanılarak üretilmektedir. Buna ek olarak, bebek ve çocuk odalarına özel duvar kağıdı koleksiyonları da bulunmaktadır, %100 kağıt özelliğine sahip bu duvar kağıtları içerisinde sağlığa zararlı hiçbir zararlı kimyasalı barındırmamaktadır.

DUVAR KAĞIDINIZ SİLİNEBİLİYOR MU?

Ürünlerimizin birçoğunun silinebilme ve temizlenebilme özellikleri bulunmaktadır. Duvar kağıdındaki kir ve lekeler, hafif nemli bir sünger ile rahatlıkla çıkartılabilmektedir.

YERLİ DUVAR KAĞITLARI SİLİNEBİLİR Mİ?

Arap sabunu ve suyu karıştırarak rahat rahat silebilirsiniz.

DUVAR KAĞIDI TEMİZLİĞİNDE DETERJAN KULLANABİLİR MİYİM?

Duvar kağıdı temizliğinde ağartıcı, leke çıkartıcı özelliğini arttıran ağır kimyasallar içeren deterjanlar kullanılmamalıdır. Temizlemede sıvı sabunlar, tercihen en doğal temizleyici olan arap sabunu önerilir.

BANYO VE  MUTFAKLARDA DUVAR KAĞIDI KULLANMAK MÜMKÜN MÜDÜR?

Direkt su ile temas halinde olmadığı takdirde, iç mekanlarda duvar kağıdı kullanılması mümkündür. Fayans üzerine uygulama yapılacaksa, çeşitli ön işlemlerin yapılması ve duvar kağıdının bu işlemler sonrasında uygulanması gerekmektedir. Bünyemizde banyo ve mutfaklar için özel olarak üretilmiş duvar kağıdı koleksiyonları mevcuttur.

BANYODA DUVAR KAĞIDI KULLANDIĞIMIZDA ISLANDIĞINDA DEFORME OLUR MU?

Duvar kağıtlarının direk suyla temas etmemesi gerekmektedir, su ile temas etmesi durumunda birleşim noktalarında bozulmalar ve deformasyonlar olur.

DUVAR KAĞIDI UYGULAMASI NE KADAR SÜRER, ZAHMETLİ TELAŞLI Bİ İŞMİDİR?

Duvar kağıdı uygulaması iç dekorasyonda en rahat uygulanan, en az kirliliği olan işlerin başındadır. Uygulama sırasında ve sonrası koku, kirlilik olmaz. Eşyaların taşınması gerekmez. Duvardan bir miktar öne çekilmesi yeterlidir. Genel bir tadilat-dekorasyon yapılıyor ise duvar kağıdı uygulaması en son yapılmalıdır.

DUVAR KAĞIDI ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Genellikle duvar kağıtlarında; rölyef ( kabartma/ köpüklü), vinil, ağır vinil, kağıt, elyaf ( %100 elyaf), tekstil ve doğal malzemeler olmak üzere 7 farklı yüzey çeşidi; elyaf, kağıt ve tekstil olmak üzere 3 farklı taban çeşidi bulunmaktadır

DUVAR KAĞIDI ÖLÇÜLERİ NELERDİR, 1 RULO DUVAR KAĞIDI NE KADAR ALAN KAPLAYABİLİR?

Duvar kağıtları genellikle rulolar halinde satılmaktadır. En genel rulo ölçüleri; 0,53 m x 10,05 m ( 5,3 m2) - 1,06 m x 15,6 m (16,5 m2) - 0,7 m x 10,05 m (7 m2) ve 1,06 m x 25,00 m (26,5 m2)'dir.

DUVAR KAĞIDI UYGULANABİLECEK YÜZEYLER NELERDİR?

Duvar kağıdı, genel olarak uygulandığı duvarların yanı sıra iç mekan dekorasyonunda bir çok yüzeyde kullanılabilir, tavan kaplanmasında, ahşap yüzeylerde vb. 

İnşaat sektörümüzde genel olarak kullanılan genel duvar yapıları - tipleri;

Duvar kağıdı kaplı duvarlar,

Ham sıvalı duvarlar,

Hazır kalıp sistemiyle yapılandırılmış duvarlar,

Kireç badanalı duvarlar,

Plastik boyalı duvarlar,

Yağlı boyalı duvarlar,

Saten boyalı duvarlar.

Alçı sıvalı, hazır alçıpan duvarlar.

Duvar kağıdı uygulanacak duvar hangi tipte olursa olsun, uygulamanın başarılı olması için öncelikle zemin yüzey hazırlığı yapılması gerekir.

DUVAR KAĞIDI UYGULARKEN YÜZEY HAZIRLAMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR? HER DUVAR FARKLI MIDIR?

Duvar kağıdı kaplanacak zemin kuru, temiz ve düzgün olması gerekmektedir. Duvar kağıdı zemin ayıbını örtücü, giderici bir malzeme değildir

Uygulama yapılacak zeminin ben, rutubet, kir, pas ve yağdan arındırılması gerekir. Yüzeyde aşırı kirlilik var ise bu kirlilik, duvar kağıdı tutkalının etkisiyle, çözünerek zaman içinde duvar kağıdının üzerine çıkabilir.

Zeminin kirden arındırılması, iyi bir izolasyon ve yapışma sağlanması için, uygulamadan bir gün önce inceltilmiş duvar kağıdı tutkalının rulo/fırça ile yüzeye sürülmesi tavsiye edilir.

Zemin hazırlığında, izolasyonda PVA esaslı - piyasada marangoz tutkalı olarak adlandırılan tutkal bolca suyla seyreltilerek kullanılabilir.

Uygulamaya başlamadan önce tam kurumanın gerçekleşmesi beklenmelidir.

Zemin üzerindeki çatlaklar, delikler alçı ile doldurulup düzeltilmelidir.

Duvar kağıdı uygulamasından önce yüzeydeki elektrik düğmeleri ve prizleri sökülmelidir. 

Daha önce duvar kağıdı uygulanmış ise; eski kağıtlar, sıcak su veya iyice sulandırılmış duvar kağıdı tutkalı, fırça ile sürülerek yumuşatılmalı, bir süre bekletildikten sonra sökülmelidir. Yüzeyde duvar kağıdı kalıntısı kalmamalıdır.

Kağıt sökme sırasında zeminde oluşabilecek oyuklar, çatlaklar, zayıf zeminler alçı ile tamir edilmeli, zımparalanmalıdır.

Ham sıvalı duvarlarda, yüzey bol pürüzlü olduğu için, duvar kağıdı uygulamasından sonra tatmin edici bir görüntü sağlanamayacaktır.  Yüzey pürüzlerinin duvar kağıdı uygulamasından önce taşlanması veya zımparalanması gerekir. Düzeltme işlemi sonucunda; yüzeyde oluşan toz, fırçayla temizlendikten sonra sulandırılmış duvar kağıdı tutkalı sürülerek zemin hazırlığı yapılmalıdır.

Yeni inşaat teknolojilerinde tercih edilen, hazır kalıp sistemiyle yapılmış duvarlarda, en uygun duvar kaplama malzemesi duvar kağıdıdır. 

Duvarın hazırlanmasında alternatif malzemelere göre, duvar kağıdı kaplanması daha az emekli ve ekonomiktir.

Yüzeyler ham sıvalı, kireç badanalı duvarlara oranla daha düzgün olduğu için zemin düzeltme işlemi gerekmez.

Bu tip duvarlarda dikkat edilmesi gereken, kalıp bağlantı noktalarında açıkta kalan demir aksanın antipas ile boyanarak izole edilmesidir. Böylelikle duvar kağıdı yapıştırıcısı içindeki suyun korozyona sebep olması önlenecektir.

Duvar kağıdının yüzeye iyi yapışması için sulandırılmış duvar kağıdı yapıştırıcısının önceden yüzeye sürülerek yüzeyin doyurulması önerilir.

Kireç badanalı duvarlarda, zemin düzgünlüğü sağlanmalı, bunun yanısıra yüzeyde kalabilecek kireç yüzeyinin zamanla duvar kağıdına zarar verip sararmaya, lekelere sebep vermemesi için duvar kağıdı tutkalı veya sulandırılmış pva esaslı tutkal ile izolasyonu yapılmalıdır.

Marangoz tutkalı kullanıldığında tam kuruma, plastiklenme süresi yirmidört saat geçtikten sonra duvar kağıdı uygulaması yapılmalıdır.

Plastik boyalı duvarlarda, zeminin sağlamlığına dikkat edilmelidir. Üstüste defalarca boyanan duvarlarda kalınlaşan boya tabakasının yüzeye tutunması azalır, zamanla kabarmaya başlar. Zemine tutunması azalan yüzey, spatula ile kontrol edilerek yoklanmalı, kabarma olmuş bölümler kazınmalı, alçı ile tamir edilip zımparalanmalıdır.

Daha önce yağlı boya yada saten boya uygulaması yapılmış duvarlarda, kabarmış bölümler kazınmalı, ince çatlaklar oyuklar alçı ile tamir edilmelidir.

Parlak zeminlerde, matlaşma sağlanıncaya kadar zımpara yapılmalı, yapışmayı sağlayacak düzgün bir yüzey oluşturulmalıdır.

Alçı sıvalı hazır alçıpan duvarlar, duvar kağıdı uygulaması için en ideal yüzeylere sahiptirler. Çok detaylı zemin hazırlığı gerektirmezler. Özellikle vinil esaslı duvar kağıdı uygulamaları çok başarılı olur.

DUVAR KAĞIDI NASIL UYGULANIR?

Kağıt kesimi

- Uygulama ölçüsünden 5-10 cm fazlalık vererek boy kesilir.

- Desenli kağıtların kesiminde desen tekrarı ve desen oturtması dikkate alınarak diğer boylar kesilmelidir.

Uygulama 

- Hazırlanan boy kağıtların arkası, kuru yer kalmayacak şekilde ve özellikle kenarlara yumuşak bir fırça yardımıyla eşit miktarda yapıştırıcı sürülür.

- Boy kağıtların yapıştırıcılı yüzeyleri birbirine temas edecek şekilde katlanır.

- Kağıtlar katlanırken, kenarların iyi çakışmasına dikkat edilmelidir.

- Kağıtların kat yerleri ezilmemelidir.

- Boy kağıtlar tutkallı halde 10-15 dk yumuşamaya bırakılır. 

- Yapıştırıcı sürülen ilk boy kağıt, ışık gelen taraftan başlayarak duvara yapıştırılır.

- Düşey ve düzgün bir uygulama için şakül - su terazisi kullanılmalıdır.

- Yapıştırılan ilk boy kağıt, temiz bir bez, sünger veya fırça ile içten dışa doğru bastırılarak düzeltilir.

- Arada kalan hava kabarcıkları ve yapıştırıcı fazlalığı çıkartılır.

- Boy kağıtta bırakılan fazlalık paylar işaretlenir, kağıt yüzeyden ayrılarak fazlalıklar makas ile kesilir. Kağıt tekrar yapıştırılır.

- Sonraki boy kağıtlar için, kağıtlar desenli ise desen tekrarı, uyumu ve devamlılığına dikkat edilerek ek yerleri kesinlikle üst üste bindirilmeden, yanyana gelecek şekilde, arada boşluk bırakılmaksızın yapıştırılır.

- Aynı yapıştırma ve kesme işlemi diğer boylar için tekrarlanır. (Ürün etiketlerinde uyarı var ise bazı ürünler 0.5-1.0 mm üst üste bindirilebilir.

- Köşelerde kağıdı keserek dönmek daha iyi bir uygulama için gereklidir. Köşelere gelen boy kağıtlar köşeden takriben 1 cm fazlası ile kesilmeli, diğer boy kağıt düzgünce yapıştırılmalı ve fazlalık, makas ile kesilmelidir.

DUVAR KAĞIDINI TUTKALLARKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM? 

ELYAF TABANLI ÜRÜNLERDE, tutkal duvar kağıdına sürülerek uygulanabildiği gibi direkt duvara sürülerek de uygulanabilir.

KAĞIT TABANLI ÜRÜNLERDE, ürün tutkallandıktan sonra yumuşaması için mutlaka bekletilmelidir. (minimum 10 dk) ve bekletilen duvar kağıdı şeritleri sırası ile uygulanmalıdır. Tutkallandıktan sonra duvar kağıdının fazla bekletilmemesi gerekmektedir, gereğinden fazla bekletildiği taktirde kağıt çok fazla yumuşar; bunun sonucunda kağıt uygulaması istenilen sonucu vermez ya da kağıt hamurlaşır ve uygulanamaz hale gelir.

AĞIR VİNİL ÜRÜNLER, bu ürünler genellikle kağıt tabanlı olduğu için tutkallandıktan sonra minimum 10 dakika kadar bekletilmesi gereklidir. Kullanılan standart tutkalın içine mutlaka %20 ila %30 oranında dispersiyon/güçlendirici tutkal eklenmelidir. Güçlendirici tutkal, köşe, kenar, taban ve tavan kesişmeleri gibi noktalara saf olarak da ayrıca sürülmelidir. Kağıdın yüzeyinde leke oluşmaması için, tutkalın dışarı taşırılmamasına özen gösterilmelidir. Taşan tutkal ise temiz nemli bir süngerle uygulama anında, hemen silinmelidir.

DUVAR KAĞIDI SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMEM GEREKİR?

İlk yapmanız gereken şu ,duvarınız nasıl, ne durumda? Yani duvarınızda alçı var mı? Yoksa kara sıva mı? yoksa sadece boyalı mı? düze yakın mı ? eğri büğrü mü? bunlara bakın...

Eğer duvarınızda saten alçı var ise her türlü duvar kağıdını seçebilir,uygulayabilirsiniz.

Eğer duvarınızda alçı yoksa ve sadece boyalı ise düz mü? Düze yakın mı? Bunu kontrol edin. Tamamen düz ise ,yine her türlü duvar kağıdını kullanabilirsiniz. Eğer risk almak istemiyorsanız , yerli duvar kağıtlarından veya boyanabilir duvar kağıtlarından seçim yapın. Çünkü yerli duvar kağıtları ve boyanabilir kağıtlar hataları örter ve gizler. Yerli duvar kağıdı ve boyanabilir duvar kağıdı dışındaki duvar kağıtları çok hassastır, zemindeki tüm bozuklukları belli eder.

DUVAR KAĞIDINI UYGULAMADAN ÖNCE VE SONRASINDA NE GİBİ HAZIRLIKLAR YAPMALIYIM?

Duvar kağıdı uygulanacak zeminin kuru, taşıyıcı, emici, temiz, sert ve düz olması gerekmektedir. Zeminde duvar kağıdı varsa sökülmeli, çatlaklar vb. yüzey pürüzleri giderilmelidir. Duvar kağıdı uygulaması öncesinde duvarların önünde eşya olmaması ve rahat bir uygulama alanı yaratılması yeterli olmaktadır. Duvar kağıdı koku yapmadığı için uygulanan alanı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

PLASTİK BOYA ÜZERİNE DUVAR KAĞIDI KAPLATABİLİR MİYİM?

Eski plastik boya ve akrilik su bazlı boyalar duvarla zayıf bir tutunma sağladıkları için bu tip boyalı yüzeylerin güçlendirilmesi gerekir. Duvarın mümkünse kazınması veya dönüşüm astarı ile güçlendirilmesi önerilir.

SATEN BOYA ÜZERİNE DUVAR KAĞIDI UYGULAMASI YAPTIRABİLİR MİYİM?

Saten boya, silikonlu boya üzerine duvar kağıdı uygulaması yaptırabilirsiniz. Duvar kağıdının tutunma gücünün arttırılması için yüzeyin parlaklığının alınması, kazınması – zımparalanması yada dönüşüm astarı uygulanması önerilir. 

 

SATEN ALÇILI, BOYASIZ DUVARA, ALÇIPAN ÜZERİNE DUVAR KAĞIDI DİREKT OLARAK UYGULANABİLİR Mİ?

Saten alçılı boyasız duvara duvar kağıdı uygulanmadan önce saten alçı astarı uygulanmalıdır. Alçıpan üzerine duvar kağıdı uygulanmadan, saten alçı çekilmeli, astar uygulaması yapılmalıdır.

DUVAR KAĞIDI YAPARKEN KAPI VE PENCERELER AÇIK MI YOKSA KAPALI MI OLMALIDIR?

Duvar kağıdı uygulaması yaparken kapı, pencere ve varsa klima mutlaka kapalı olmalıdır. Duvar kağıtları yavaş yavaş kendi halinde kurumalıdır.

DUVAR KAĞITLARIMI BOYAYABİLİR MİYİM?

Duvar kağıdı ürünlerimiz arasında özel boyanabilir duvar kağıdı çeşitlerimiz de bulunmaktadır. Beyaz formatta özel dokulara sahip olan söz konusu duvar kağıtları, sahip olduğu yüzeyin yapı özelliğine göre 5 ila 7 kere boyanabilme özelliğine sahiptir

DUVAR KAĞITLARINI YAPTIM FAKAT ÇOK KÖTÜ BİR GÖRÜNÜM VAR, BÜZÜŞME VE ISLAKLIKLAR VAR. NE YAPMAM GEREKİR?

Duvar kağıdının kuruması 48 saati bulabilir. Kapı ve pencereleri açmadan bekleyiniz.

DUVAR KAĞIDINI SÖKMEK-ÇIKARMAK KOLAY MI?

Duvar kağıdının sahip olduğu tabana göre sökülme biçimi de farklılaşır. Elyaf tabanlı duvar kağıtları kolaylıkla ve sorunsuzca sökülebilir. Kağıt tabanlı duvar kağıtları ise ıslatılarak kolaylıkla çıkarılabilmektedir.

ESKİ DUVAR KAĞIDI ÜZERİNE UYGULAMA YAPTIRILABİLİR Mİ?

Daha önce yapılmış duvar kağıdının üzerine yeni duvar kağıdı yapılmasını önermiyoruz. Uygun olan eski uygulamanın zeminden sökülerek uygulama yapılmasıdır.

NE KADAR DUVAR KAĞIDINA İHTİYACIM OLDUĞUNU NASIL BULURUM?

Uygulama yapılacak yüzeylerin, yatay ve dikey ölçülerine ihtiyacınız olacaktır. 

Yatay ve dikey ölçülerin çarpımı yüzeyin alanını verecektir. 

Duvar kağıdı uygulaması boy olarak yapıldığı için rulo miktarının belirlenmesinde tavan yüksekliği ve seçilen desenin yapısı belirleyici olur. 

Yatay uzunluk, kullanılacak rulonun en ölçüsüne (53 – 70 – 90 -106 cm gibi) bölünerek kullanılacak boy sayısı bulunur. 

Her boy, duvar yüksekliğine ve desen yapısına göre kesilerek alınır. 

Rulodan alınacak boy sayısı tavan yüksekliğine ve desen yapısına göre değişir. Duvar kağıdı ruloları genel standartlarda 10 m – 15 m uzunluğundadır. 

Tavan yüksekliğiniz 2,50 m altında ve seçilen desen düz ise 10 m lik bir rulodan 4 boy kağıt alabilirsiniz.

Ortalama hesap yapabileceğiniz gibi profosyonel yardım için hizmetinizdeyiz.

DUVAR KAĞIDI UYGULAMASI İÇİN NE GİBİ ARAÇLAR GEREKLİDİR?

Duvar kağıdını serebileceğiniz düzgün bir zemin ya da masa

Merdiven

Ölçü almak için metre

Bozuk bir duvar var ise, su terazisi

Kova ve karıştırma sopası

Makas veya maket bıçağı

Yerli veya yarı vinly duvar kağıdı ise hava fırçası

Vinly duvar kağıdı ise hava alma fiberi ve hava alma rulosu

Tutkal sürme fırçası

Temiz bez

ÜRÜNLERİNİZİN TESLİMAT SÜRESİ NEDİR?

Stokta mevcut olan ürünler, tüm Türkiye’ye kargo ile gönderilmekte olup, varış yapacak ilin yakınlığına göre 1 ila 7 gün içerisinde teslim edilmektedir.

DUVAR KAĞIDI KOMBİNASYONLARINDA NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Öncelikle kullanım amacınıza uygun duvar kağıdı tipini belirlemelisiniz. Kendi yaşam alanlarınız için seçeğiniz renk ve dokular tamamen sizi yansıtacaktır, yinede kullanılacak mekanın özelliği, kullanım amacı, ışık alma durumu, mobilya, perde zemin malzemesi türü rengi seçiminizde dikkate alınması gereken öncelikli konulardır. Geniş koleksiyonlarımızla sınırsız renk, doku dekorasyon ve kombinasyon alternatifleri sunmak üzere hizmetinizdeyiz.

EVLERE HANGİ DUVAR KAĞIDININ UYGUN OLACAĞI KONUSUNDA DANIŞMANLIK VERİYORMUSUNUZ?

Evinize uygun duvar kağıdı seçiminizi yapmak üzere satış ofisimizden gerekli desteği alabilir, koleksiyonlarımız arasından zevkinize ve evinize en uygun olan duvar kağıtlarımızı seçebilirsiniz. Buna ek olarak, web sitemizde bulunan ürünler bölümünden rahatlıkla istediğiniz kağıdı bulabilirsiniz.

DéCORER MİMARLIK

SÜLEYMAN DEMİREL BUL. KURTTEPE MAH.
KÖŞK PLAZA ALTI NO:36/102-C
ÇUKUROVA/ADANA

0322  999 0 313
0532  558 0 313
0532  621 2 313
0542 2 63 63 77

decorermimarlik@hotmail.com
      info@decorermimarlik.com
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.137931.2627
Euro33.745033.8802
Hava Durumu